Teslova 47
400 01
Ústí nad Labem

Bagger Custom Club s.r.o.

Ty nejvíce bláznivé nápady se rodí tam, kde by je člověk nejméně čekal. Stejně tak vznikl Bagger Custom Club, když se Zbyšek Hazmuka jednoho dne rozhodl, že do české kotliny přinese něco úplně a zásadně nového.

V té době asi nikdo neměl bláznivější nápad, než přenést do Čech něco z americké bagger scény, která v té době dominovala hlavně na plážích americké Daytona beach a na kalifornských dálnicích. Nezdálo se nic bláznivějšího, než tato technologická monstra přinést do Ústí nad Labem.

Zbyšek se nenechal zviklat pochybovačnou reakcí okolí ani komentáři, které nedávaly tomuto projektu žádnou šanci. Výsledkem tohoto odvážného rozhodnutí, které šlo zcela proti proudu je 15 unikátních strojů, které od roku 2015 v malé dílně v Ústí nad Labem vznikly.

BAGGER V ČECHÁCH

Výraz Bagger pochází z faktu, že motocykly této kategorie jsou obvykle vybaveny prostornými brašnami, které určují hlavní účel těchto strojů, tedy cestování na dlouhých trasách. První, kdo přišel s tímto stylem nebyl nikdo jiný, než Willie G. Davidson. Od šedesátých let ušly Baggery dlouhou cestu. Mezi jejich dominantní prvky patří kromě nízkých zadních brašen, které kopírují linii stroje, také výkonnější motory, vzduchové odpružení, posílený hudební výkon, velké přední kolo a široká kapotáž. Celek většinou dokresluje umělecké a většinou zcela unikátní lakování. Nicméně, styl Bagger je omezen jen a pouze představivostí, odvahou a samozřejmě rozpočtem majitele.

Přinést tento styl na české silnice chtělo rozhodně odvahu a udělat z toho prosperující business už vyžadovalo notnou dávku šílenství. Bagger Custom Club začal se stroji značky Harley Davidson a postupně vznikaly od roku 2017 i projekty na platformě Indian Motorcycles, které přišly po návratu této značky na trh. Pod taktovkou Bagger Custom Clubu vznikl i zcela unikátní Bagger na platformě Kawasaki.

CO DĚLÁME

Bagger Custom Club dále posiluje svoje aktivity, investuje do nového sídla v Ústí nad Labem, které se stane místem střetávání příznivců Bagger kultury. Nové sídlo přináší solidní podmínky pro vznik nových projektů, které se aktuálně připravují na příští sezónu. V novém sídle také dojde naplnění další myšlenky zakladatelů, a sice vznik zázemí klubové scény ve formě motorkářského baru a showroomu, kde budou k vidění nové modely z produkce BCC.

 

Mezi hlavní náplně činnosti Bagger Custom Club patří:

 

  • Stavby a úpravy motocyklů kategorie Bagger, zejména na platformě Harley Davidson a Indian Motorcycle
  • Úpravy a montáže moto audio na motocykly kategorie touring
  • Půjčovna motocyklů vybavená stroji Indian a Harley Davidson
  • Prodej vlastních produktů pod značkou BCC na e-shopu
  • Provozování Bagger Custom Clubu a podpora filozofie Bagger v Čechách a v Evropě

 

 

Naší vášen pro Bagger kulturu můžete nejlépe vidět na námi provedených přestavbách motorek. Prohlédněte si naše přestavby a nechte se inspirovat pro vlastní Bagger styl.

Naše přestavby

CHCEŠ SI POSTAVIT VLASTNÍ UNIKÁTNÍ BAGGER PROJEKT? Zavolej...